Головна » Статті » Новини

Майбутнє України будуємо разом!

         17 травня 2016 року пройшов  завершальний  етап проекту "Я - Українець"  в рамках реалізації  Концепції національно-патріотичного виховання на базі Парасковіївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 40

         Виховання у молодого покоління почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадської позиції нині визнані проблемами загальнодержавного масштабу.

          Виходячи з цього, патріотизм на даний час є нагальною потребою і держави, якій необхідно, щоб діти стали національно свідомими громадянами - патріотами, здатними забезпечити країні гідне місце і цивілізованому світі, і особистості, яка прагне досягти взаємності з метою створення умов для вільного саморозвитку і збереження індивідуальності; і суспільства,  яке зацікавлене в тому, щоб саморозвиток особистості, становлення її патріотичної самосвідомості здійснювався на моральній основі. 

         Отже даний проект направлений на визначення стратегії цілеспрямованого і ефективного процесу розвитку громадянина - патріота України в межах школи-інтернату.

          На базі Парасковіївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 40 було проведено 4 етапи заходів реалізації проекту, а саме:


1 ЕТАП, який відбувся 18 лютого 2016р.

Творчий марафон "Майбутне України будуємо разом"

 

 


ІІ ЕТАП, який відбувся 17 березня 2016 року

Фестиваль української пісні "Дзвінко лине рідна пісня"

 


ІІІ ЕТАП, який відбувся 14 квітня 2016р. 

Спортивно-патріотичних ігор "Сила козаького роду"

 


ІV  ЕТАП, який відбувся 17 травня 2016р.

Краєзнавча конференція "Історія рідного краю"

 


 

 

 

 


 

Категорія: Новини | Додав: krliman-internat (26.05.2016)
Переглядів: 195 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: