Зарахування учнів до спеціальної школи (школи-інтернату) проводиться, як правило, до початку навчального року наказом директора на підставі таких документів:

§  путівки управління освіти і науки

§  заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

§  копії свідоцтва про народження дитини;

§  висновку психолого-медико-педагогічної консультації;

§  особової справи (витягу  з особової справи) та документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які зараховуються до підготовчого, першого класів);

§  індивідуальної карти реабілітації інваліда (для дитини-інваліда);

§  довідок про стан здоров'я дитини: "Медична карта дитини" (ф. №026/о (va302282-99));

§  витяг з "Історії розвитку дитини" (ф. N 112/о ( va302282-99)) з даними про результати  аналізів (загальний аналіз крові та сечі, мазок із зіва на дифтерію, аналіз калу на дезгрупу, яйця глистів, зшкребок на ентеробіоз);

§  копії "Карти профілактичних щеплень" (ф. N 063/о ) реакція Манту за поточний рік;

§  довідки закладу охорони здоров'я про те, що дитина не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями

§  довідка про склад сім'ї  та місце  реєації

§  ідентифікаційний номер дитини

§  паспорт одного з батьків;

§  заяви батьків.

               Для зарахування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які знаходяться під опікою громадян, окрім зазначених, подаються документи, передбачені пунктом 37 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866.

               2.20. Документи, необхідні для зарахування дитини, подаються особисто батьками або особами, які їх замінюють.

               2.21.Направлення дітей до Краснолиманської СЗШІ № 34 здійснюється за висновком відповідних психолого-медико-педагогічних консультацій відповідно до медичних показань і протипоказань.

2.22.При зарахуванні дітей до Краснолиманської СЗШІ № 34 допускається перевищення віку, установленого для загальноосвітніх навчальних закладів, на 1-2 роки.

2.23. До  Краснолиманської СЗШІ № 34 діти які зараховуються розумово відсталі діти 6(7) років та діти з відповідним діагнозом з такими медичними показаннями:

§  легка розумова відсталість;

§  помірна розумова відсталість;

§  органічна деменція різного походження, яка відповідає легкій та помірній розумовій відсталості

§  аутизм;

§   затримка психічного розвитку;

§   мовленнєві порушення

§    До спеціальної школи-інтернату прийом дітей здійснюються за висновком  обласної психолого-медико-педагогічної консультації щодо медичних показань і протипоказань.

               Не зараховуються до Краснолиманської СЗШІ № 34 діти з тяжкою, глибокою розумовою відсталістю, органічною деменцією різного походження з вираженою дезадаптацією, відсутністю навичок самообслуговування:

§  з психічними захворюваннями, у яких, окрім розумової відсталості, постерігаються інші тяжкі нервово-психічні порушення;

§  з розумовою відсталістю або органічною деменцією з вираженими і стійкими психопатоподібними розладами;

§  з розумовою відсталістю з частими денними або нічними судомними нападами;

§  з шизофренією із стійкими психопатичними розладами;

§  стійким денним і нічним енурезом, енкопрезом;

§  різними відхиленнями в  психічному розвитку,  пов'язаними з первинним порушенням слуху, зору, опорно-рухового апарату;

§  із затримкою психічного розвитку, пов'язаною із залишковими явищами  органічних  уражень головного мозку або соціальною (педагогічною) занедбаністю.

         При зарахуванні дітей до спеціальної школи-інтернату допускається перевищення віку, установленого для загальноосвітніх навчальних закладів, на 1-2 роки.

         За бажанням батьків або осіб, які їх замінюють, діти, які потребують корекції розумового розвитку, можуть навчатися у спеціальній школі-інтернаті без проживання в ній.Шановні батьки, вчителі та учні!  

Ми раді будемо дати Вам психолого-педагогічну підтримку! 

 Якщо Вас хвилює, якими виростуть Ваші діти, якщо Ви не хочете втратити, а може  і знову придбати душевну близькість з ними, або Ви просто переживаєте за їх здоров'я і успішність, то, ми сподіваємося, що наша інформація допоможе Вам.

 

Картка стану здоров`я дитини