Головна » Статті » Новини

Людина починається з добра

Людина починається з добра

Свято Нового року. Що очікують від нього діти? Звісно подарунків. На новорічні свята до Краснолиманської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 34 Донецької обласної ради завітали гості, та не просто так, а з солодощами та альбомами для розвитку дитячої творчості. Це був уповноважений представник – член Молодіжної Ради Кабінету Міністрів України, Голова Міжрегіональної Ради з питань молодіжної політики України, Президент Союзу Молоді Донбасу Секірож Ярослав Васильович разом зі своїми колегами Головою Краснолиманського департаменту Союзу Молоді Донбасу Катаргіним Сергієм Володимировичем та його партнерами Катасоновою Яною  Володимірівною і Максименко Віталієм.

Гостям дуже сподобалась новорічна вистава, підготована педагогічним та дитячим колективом школи.  По закінченню свята гості привітали дітей та з найкращими побажаннями  вручили  кожній дитині новорічний подарунок.

До свята Святого Миколая діти отримали від благодійного фонду «Розвиток України» гігієнічні набори та солодощі.

З 2004 року не забуває піклуватися про дітей інтернатних закладів Президент ФК «Шахтар» Р.Л.Ахметов. В рамках акції «Ринат Ахметов – Ігор Крутий  дітям»  інтернат очікує до Різдвяних свят отримати подарунки для розвитку дитячої творчості на суму близько 15 тис.грн.

Дякуємо вам, що в наш непростий час ви знаходити можливість підтримувати дітей  та дарувати їм радість дитинства. Ваша допомога надає можливість для подальшого творчого розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

Категорія: Новини | Додав: krliman-internat (12.05.2014)
Переглядів: 402 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: